TCL MoveAudio S600 İnceleme

Merhaba, bu yazımda sizler için TCL MoveAudio S600 inceleme konusundan bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi kablosuz kulaklıklar özellikle pandemiyle birlikte hayatımızın içerisinde yoğun bir kullanıma sahip oldu. Birçok marka yeni modeller ve özellikle gürültü engelleme modu ile ilgili yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bu yazımda da o markalardan biri olan TCL’in MoveAudio S600 modelini inceliyoruz.

TCL’in yeni kablosuz kulaklığı olan bu model, ilk olarak tasarımıyla estetik bir görüntüye sahiptir. Kulaklığın siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği bulunmaktadır. S600 modeli biraz da olsa AirPods Pro modelini de andırıyor.

MoveAudio S600

MoveAudio S600 modeli iyi bir ses izolasyonu sağlamak adına slikon başlıklı bir tasarım yapmış. Telefonunuza kolay bir şekilde bağlanabilen bu kulaklığın iki farklı bağlantı seçeneği var. Bunlardan biri Google Fast Pair, diğeri ise TCL Connect uygulamasıdır.

Telefonunuz üzerinde TCL Connect uygulaması yok ise, cihazınızın bluetooth bağlantısını açtıktan sonra kulaklığın kapağını açarak Google Fast Pair ile bağlantıyı kolaylıkla sağlayabiliyorsunuz. Birkaç saniyede kulaklığı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Eğer kulaklık modeli üzerinde daha fazla hakimiyet kurmak isterseniz, telefonunuza TCL Connect uygulamasını yüklemelisiniz. MoveAudio S600 modelinin gürültü engellemeye sahip bir kulaklık olduğunu da hatırlatalım. Aktif gürültü engellemeyi aktif ettiğinizde çevredeki gürültülerin hafiflediğini görüyorsunuz. Çevresel gürültüyü azaltmak adına kulaklık üzerinde dışarı bakan 2 adet mikrofon ve içeri tarafta da 1 adet mikrofon bulunmaktadır.

TCL, bu kulaklık üzerinde çift bluetooth iletim teknolojisini kullanmıştır. Bunun amacı da kulaklık takılı iken müzik, film ya da oyun seslerinin herhangi bir gecikme yaşanmadan aktarılmasıdır. Özellikle müzik performansı da oldukça iyi durumda. Zengin ses detayları ile iyi bir deneyim sağlamaktadır.

Son olarak cihazın Bluetooth 5.0 bağlantısına sahip olduğunu söyleyelim. Ter ve su sıçramalarına karşı da korunmalı bir cihazdır. SBC ve AAC codeclerini kullanmaktadır. Android ve IOS tüm cihazlarla uyumludur. Kutu 32 saat kullanım ömrü sağlamaktadır. TCL MoveAudio S600 modelinin fiyatı yaklaşık olarak 1.499 TL olarak girilmiştir. İndirimli birçok web sitesi üzerinde 740 tl gibi fiyatlarla da karşılaştım. Cihazı incelemek isterseniz aşağıya linkini bırakıyorum.

TCL Web Sitesi

Bu yazımda sizler için TCL MoveAudio S600 inceleme konusundan bahsetmeye çalıştım. Umarım faydalı olmuştur.


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir