Inca IWM-551 Mouse İnceleme

Merhaba, bu yazımda sizler için Inca IWM-551 mouse inceleme yazısı yazacağım. Uygun fiyatlı bu oyuncu mouse için detayları sizlere veriyor olacağım. Dilerseniz hemen başlayalım.

Inca IWM-551 modeli aslında kablosuz bir oyuncu faresidir. Yenilikçi bir mouse olan Inca IWM-551, kutusundan çift başlıklı 2 adet USB ile gelmektedir. Bunlardan birisi normal USB girişi, bir diğeri ise artık tabletlerde dahi kullanılabilen USB-C şeklinde bulunmaktadır. Bu da istediğiniz cihazda mouse kullanmanıza olanak sağlamktadır.

Inca IWM-551 model mouse 2.4 GHz radyo frekansı kullanarak kablosuz bağlantı sağlayabilmektedir. Üstelik 10 -15 metreye kadar da bir menzile sahiptir. Inca IWM-551 modeli 400 mAh bir batarya kapasitesi içermektedir. Bu batarya full dolu iken yaklaşık 100 saate kadar bir kullanım elde etmektesiniz. Bu biraz can sıkıcı olabilir ancak söylemekte fayda var. Bataryanın dolum süresi yaklaşık 3 – 4 saati bulabilmektedir.

Inca IWM-551 model mouse RGB ışıklandırma ve ergonomik kullanıma sahiptir. Başında da bellirttiğimiz gibi kablosuz bir tasarıma sahiptir. 1600 DPI çözünürlüğe kadar destek sağlamaktadır. DPI seviyesini üzerindeki tuş yardımı ile 800, 1200 ya da 1600 olarak ayarlamanız mükün kılınmaktadır.

Inca IWM-551 modeli mouse herhangi bir mouse pad üzerinde oldukça kullanışlı ancak daha kaygan zeminlerde sapma yaratabilmektedir. Cihazın kullanımı ve performansında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Eğer mouse için ergonomik özellikler arıyorsanız, uygun fiyatlı bir kablosuz mouse arıyorsanız, tercihinizi Inca IWM-551 tarafından kullanabilrsiniz. Mouse incelemek isterseniz bu linki inceleyebilirsiniz.

Son olarak Inca IWM-551 modeli 99 gr. Ağırlığa sahip olup, 118 tl fiyata sahiptir. Bu yazımda sizler için Inca IWM-551 mouse inceleme yazısından bahsetmeye çalıştım. Faydalı olması dileğiyle.


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir