EXXEN’in Akıllı TV Uygulaması Yayınlandı

Acun Ilıcalı’nın 2021 yılının ilk gününde hayata geçirdiği Exxen’in akıllı TV uygulaması yayınlandı. Exxen platformunun birçok markada yerini alması sonrasında diğer markalar için de çok yakında çıkarılacağı duyuruldu.

Türkiye’nin kısa zamanda popülerleşen dijital platformu Exxen, Ocak ayında çıkmıştı. Çıktığı günden bu yana da hem içerikleri hem de uygulaması ile gelişmeye devam ediyor. Exxen Twitter hesabından yaptığı açıklama ile uygulamanın televizyonlara da geldiğini duyurdu.

Exxen platformu yayın hayatına ilk başladığında mobil uygulaması ile çıkmıştı. Kendine özel birçok yayın ile de kısa zamanda geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Sonunda Exxen platformu, akıllı televizyonlara gelen uygulaması ile daha geniş kitlelere erişeceğini duyurmuş oldu.

EXXEN Uygulaması Birçok Markada Yerini Aldı

17 Nisan Cumartesi günü akşam saatlerinde Exxen, Twitter hesabından yayınlanmış olan tweet ile uygulamanın akıllı televizyonlara geldiğini müjdeledi.

Yukarıda bulunan bu tweet içerisinde şu anda hangi televizyon markalarının dahil olduğu da belirtildi. Buna göre Arçelik, Vestel, Beko, Grundig, Altus, Toshiba, Regal ve Apple TV kurularak kolaylıkla izlenebilecek. Bunun dışında LG ve Samsung gibi Android TV destekleyen markalarda henüz uygulama bulunmamaktadır. En kısa zamanda diğer markalar için de Exxen uygulamasının gelmesi beklenmektedir.


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir